Onegdaj

Polecane Przeglądaj

Informacje na temat naszego sklepu historycznego

Sklep historyczny Onegdaj zrodził się bardzo naturalnie - z naszego zamiłowania do historii, które zostało zaszczepione już we wczesnym dzieciństwie i rozwijało się w kolejnych latach, aż wreszcie nastał odpowieni moment aby wdrożyć pomysł w życie.

Od początku współpracujemy z polskimi i z czeskimi twórcami, którzy skrupulatnie odtwarzają kulturę minionych wieków i wykonują piękne, ręcznie robione przedmioty. Nie znajdziesz u nas wyrobów za parę złotych wszeobecnych na rynku. Wspieramy rodzimych rękodzielników!

Wyroby, które sprzedajemy cechuje staranność wykonania i wysoka jakość użytych materiałów - stawiamy na tradycyjny brąz, srebro, skórę, rogi i drewno.

Zaopatrzysz się u nas m.in. w repliki broni białej (miecze, sztylety, topory, włócznie), biżuterię historyczną (biżuteria wikińska, biżuteria słowiańska, celtycka, starożytna), ekwipunek obozowy, rogi pitne, pasy średniowieczne, skórzane kaletki, akcesoria LARP oraz wiele innych produktów. Idealny sklep dla rekonstruktorów tworzony przez innych rekonstruktorów! ;).

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię produktu na naszym sklepie, nie wahaj się i napisz do nas, a my zobaczymy co da się zrobić.

Kim jesteśmy? Kilka słów o nas :)

Aleksandra - właścicielka Onegdaj. Z wykształcenia etnolog, uwielbia podróże, góry, lasy i zamczyska. Interesuje się archeologią, historią średniowiecza, medycyną sądową. Kocha kryminały, planszówki i stare rpgi (ulubiona gra - Planescape Torment ;)). W wolnych chwilach maluje obrazy i tańczy taniec brzucha.

Bartosz - twórca sklepu, programista oraz spec od zadań specjalnych. Zapalony gracz, entuzjasta muzyki, smoków, fantastyki i sci-fi. Kolekcjoner nerdowskich gadżetów, majsterkowicz i nieuleczalny fanatyk sprzętu komputerowego. Lubi wymagające wyprawy rowerowe.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X