Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. WUL R19

WUNJO – Radość. Szczęście. Litera W


Symbolizuje wspólnotę i ogólne szczęście jakie wynika z przynależenia do grupy zaufanych ludzi. Wunjo mówi o tym żeby cieszyć się z każdej chwili, nie rozpamiętywać problemów i razem z przyjaciółmi świętować wszelkie zwycięstwa. Napełnia czystą radośćią.

Jako talizman pomaga żyć w zgodzie z innymi ludźmi, zawierać prawdziwe przyjaźnie i być szczęśliwym. Jako amulet chroni przed depresją, samotnością, nieszczęściem i izolacją.

Skórzany rzemyk gratis!

Ciekawostka:

Runy – Słowo "run" w języku staronordyckim oznacza „tajemnicę” bądź „szept”. Alfabet runiczny występował w kilku wersjach, jednak najbardziej znany jest futhark starszy datowany na II-VII w. n.e. i złożony z 24 znaków. Wikingowie traktowali runy w podwójny sposób – jako system piśmienniczy oraz jako magiczny środek służący do komunikacji z mocami wszechświata. Każdy ze znaków nosił w sobie boską energię, gdyż był podarunkiem od boga Odyna.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "LARP", "Ekwipunek", "Drewno, szkło, ceramika", "Koszulki" - od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 1 do 20 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X