Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. AZT R09

HAGALAZ – Grad, Litera H

Grad to z jednej strony siła niekontrolowanych zniszczeń, z drugiej zdolność do przeistaczania i tworzenia. Dziewiąte miejsce w alfabecie runicznym symbolizuje jednocześnie doskonałość i tajemnicę odrodzenia, której poznanie można doświadczyć tylko przez destrukcję. Hagalaz mówi o  tym, że nawet najbardziej niszcząca burza może przynieść oczyszczenie, wolność, odnowę i nadać naszemu życiu zupełnie nowy wymiar.

Jako talizman pomaga zachować wewnętrzną siłę, doświadczyć pozytywnej przemiany, bronić się przed niebezpieczeństwem.

Ciekawostka:

Runy – Słowo "run" w języku staronordyckim oznacza „tajemnicę” bądź „szept”. Alfabet runiczny występował w kilku wersjach, jednak najbardziej znany jest futhark starszy datowany na II-VII w. n.e. i złożony z 24 znaków. Wikingowie traktowali runy w podwójny sposób – jako system piśmienniczy oraz jako magiczny środek służący do komunikacji z mocami wszechświata. Każdy ze znaków nosił w sobie boską energię, gdyż był podarunkiem od boga Odyna.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria", Figurki" "Monety" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "Drewno, szkło, ceramika" - ok. 10-15 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Zbroje", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 10 do 30 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X