Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. SLE202

Inne opcje

Arbor Vitae - drzewo życia. Brąz.Arbor Vitae - drzewo życia. CynaArbor Vitae - drzewo życia. Srebro pr. 925

Święty dąb - drzewo życia. Duży talizman z cyny

Przepiękny wisiorek przedstawiający dębowe drzewo życia.

Spory rozmiar - 4,5 x 5,0cm

Wisiorek jest jednostronny.

W wielu, różnych kulturach drzewa uważa się za święte i magiczne. Wikingowie kosmiczne drzewo wyobrażali sobie w postaci wielkiego jesionu, z kolei u Słowian nieśmiertelnym drzewem był prastary dąb. 

Majestatyczne dęby porastały słowiańskie, święte gaje i łączone były z władcą burz i piorunów - Perunem. Żołędzie symbolizowały przyszłość, pierwotne nasienie i płodność.

Kosmiczne Drzewo to centrum wszechświata i całokształtu życia. Stanowi axis mundi (oś świata) dla przepływu boskiej energii. Pochodzi z czasu początku i jest ogniwem łączącym świat natury ze światem sił nadprzyrodzonych. Drzewo jest również filarem podtrzymującym świat – jego gałęzie sięgają nieba a korzenie zanurzone są w wodach podziemi.

Rzemyk gratis.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "LARP", "Ekwipunek", "Drewno, szkło, ceramika", "Koszulki" - od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 1 do 20 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X