Onegdaj

Nowości Przeglądaj

Polecane Przeglądaj

Bestsellery Przeglądaj

Onegdaj to sklep historyczny stworzony dla rekonstruktorów, miłośników historii i klimatów fantasy oraz dla osób ceniących tworzone z pasją rękodzieło i nietuzinkowe ozdoby inspirowane biżuterią archeologiczną.

Działamy na rynku od 2015 roku i współpracujemy z różnymi rękodzielnikami, głównie z Polski, z Czech i Niemiec. Produkty z naszej oferty wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów niezawierających substancji szkodliwych. Bez obawy - nie znajdziesz u nas „chińszczyzny”! ;) Zawieszki wykonywane są ze stopów brązu, cyny, mosiądzu oraz srebra pr. 925.

Nasza biżuteria Słowian i Wikingów oraz biżuteria z epoki starożytności to często repliki autentycznych znalezisk, a pierścienie i bransoletki wikińskie wykonywane są pod wymiar klienta.

Ozdoby średniowieczne, w szczególności biżuteria wikińska to konik naszych wytwórców, dlatego sporo u nas amuletów, kolczyków, pierścionków, bransolet i koralików do brody lub włosów w skandynawskim stylu.

Jednak biżuteria historyczna to nie wszystko! W ofercie posiadamy także świetnej jakości koszulki słowiańskie i wikińskie, rzeźbione rogi do picia, wykonane z grubej skóry pasy historyczne, kaletki i sakiewki, a także broń białą, w tym miecze, topory i sztylety średniowieczne.

Do współpracy zapraszamy również różnych wytwórców historycznych.

Zanurz się z nami w klimacie minionych wieków!

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X