Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. nado

Inne opcje

Igła do szycia z kości, replikaPudełko na igły z zamknięciem w stylu średniowiecznymZdobiona igła do ściegu igłowego, replika

Wikińskie pudełko na igły w stylu Jelling, replika

Replika pudełka na igły z epoki wikingów wykonana w brązie.

To przepiękne pudełeczko posiada zdobienia w stylu sztuki Jelling z X wieku i jest oparte na autentycznym znalezisku. Pudełeczka tak zdobione były najbardziej popularne w rejonach bałtyckich.

Pudełko ma otwory z obu stron. Aby wygodnie z niego korzystać najlepiej umieścić w środku kawałki wełny, dzięki czemu igły będą łatwe do uchwycenia i nie będą wypadać.

Wikińskie kobiety nosiły takie przydatne akcesoria jako część kostiumu, zawieszone na wstążce lub łańcuszku. Pudełka były wykonywane z brązu, kości i poroża.

Wymiar -5,5 x 5,0cm

Wewnątrzna średnica tuby - 7mm

Dodajemy rzemień gratis.

pudełko na igły

pudełko na igły

igły wikińskie 3

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "LARP", "Ekwipunek", "Drewno, szkło, ceramika", "Koszulki" - od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 1 do 20 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X