Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. WUL AWE

Tarcza algizowa, Aegishjalmur - amulet ochronny

Talizman o nietypowym wzorze zaprojektowany przez artystów z Czech. Podstawą wisiorka jest ręcznie barwiona skóra do której przytwierdzono symbol Aegishjalmur.

Tarcza algizowa to niezwykle silny amulet ochronny, który odbija wszelkie negatywne energie. Aegishjalmur wywodzi się z kręgu kultury nordyckiej i jest wspominany w słynnej Eddzie Snorriego Sturlusona. Tarcza powstaje z połączenia ośmiu run Algiz, które aktywnie chronią przed złem i zapewniają swojemu właścicielowi bezpieczeństwo.

Wikingowie nosili Aegishjalmur na czole, lub zdobili nim ciała, wierząc iż ochroni ich w walce - zarówno przed atakiem magicznym, jak i fizycznym.

Dołączamy rzemyk gratis.

Ciekawostka:

Runa ALGIZ – Łoś, Ochrona. Litera Z
Jej kształt przypomina poroże łosia, zaś sama runa jest silnie związana z symboliką ochronną. Dodaje odwagi i poczucia bezpieczeństwa.
Jako talizman wzmacnia naszą obronę przed wszelkimi niebezpieczeństwami oraz sprzyja kontaktom z istotami duchowymi. Jako amulet chroni przed osłabieniem organizmu, lękiem przed nieznanym.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria", Figurki" "Monety" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "Drewno, szkło, ceramika" - ok. 10-15 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Zbroje", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 10 do 30 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X