Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. AZT R24

OTHALA – Dziedzictwo, Tradycja. Litera O

Symbolika Othali związana jest z siłą świętego miejsca, którym może być rodzinny dom, ziemia czy też ojczyzna. Runa ta oznacza nasze dziedzictwo, spadek  – zarówno w sensie materialnym, jak i duchowym, rozwija naturalne talenty. To wiedza, doświadczenie i mądrość przodków.

Jako talizman pomaga zwiększyć nasz dobrobyt, sprzyja umocnieniu tradycji i więzi rodzinnych, ochrania dom i wprowadzana do niego harmonię.
Jako amulet chroni przed samolubnym postępowaniem, wyobcowaniem.

 Ciekawostka:

Runy – Słowo "run" w języku staronordyckim oznacza „tajemnicę” bądź „szept”. Alfabet runiczny występował w kilku wersjach, jednak najbardziej znany jest futhark starszy datowany na II-VII w. n.e. i złożony z 24 znaków. Wikingowie traktowali runy w podwójny sposób – jako system piśmienniczy oraz jako magiczny środek służący do komunikacji z mocami wszechświata. Każdy ze znaków nosił w sobie boską energię, gdyż był podarunkiem od boga Odyna.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria", Figurki" "Monety" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "Drewno, szkło, ceramika" - ok. 10-15 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Zbroje", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 10 do 30 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X