Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. AZT R01

FEHU – Bydło, Dobrobyt, Pieniądz. Litera F


Fehu łączona jest z symboliką posiadania w sensie materialnym i duchowym. W czasach średniowiecza o bogactwie człowieka stanowiła ilość posiadanej trzody. Fehu to ogień i przemiana, energia oraz dzielenie się dobrobytem. Jednak należy pamiętać, że pieniądze dobrze zainwestowane, pomnażają majątek zaś źle mogą przynieść straty. Wszelkie inwestycje powinny być dobrze przemyślane.

Jako talizman przyciąga dobrobyt, wzmacnia fizycznie i psychicznie, sprzyja roznieceniu ognia miłości. Jako amulet chroni przed ubóstwem, bezpłodnością i bezsilnością.

 Ciekawostka:

Runy – Słowo "run" w języku staronordyckim oznacza „tajemnicę” bądź „szept”. Alfabet runiczny występował w kilku wersjach, jednak najbardziej znany jest futhark starszy datowany na II-VII w. n.e. i złożony z 24 znaków. Wikingowie traktowali runy w podwójny sposób – jako system piśmienniczy oraz jako magiczny środek służący do komunikacji z mocami wszechświata. Każdy ze znaków nosił w sobie boską energię, gdyż był podarunkiem od boga Odyna.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria", Figurki" "Monety" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "Drewno, szkło, ceramika" - ok. 10-15 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Zbroje", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 10 do 30 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X