Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. AZT R04

ANSUZ – As (bóg), Usta, Magia mowy. Litera A

Ramiona tej runy symbolizują wyciągnięte ręce a sam znak wiąże się z chęcią nauki, zrozumienia i duchowej wymiany. To znak najwyższego boga – Odyna, mędrca, który podarował ludzkości runy. Ansuz wspiera wszelkie działania związane z mądrością wypowiadanych słów – pozwala w przejrzysty sposób formułować swoje myśli, inspiruje przemowy, magiczne zaklęcia i kontakty z bogami. Jest to runa poetów i mówców , która wzmacnia naszą kreatywność i niesie natchnienie.

Jako talizman pomaga pobyć się zahamowania, wzmocnić talenty oratorskie i zjednać ludzi . Jako amulet chroni przed intrygami, strachem i kłamstwem

 Ciekawostka:

Runy – Słowo "run" w języku staronordyckim oznacza „tajemnicę” bądź „szept”. Alfabet runiczny występował w kilku wersjach, jednak najbardziej znany jest futhark starszy datowany na II-VII w. n.e. i złożony z 24 znaków. Wikingowie traktowali runy w podwójny sposób – jako system piśmienniczy oraz jako magiczny środek służący do komunikacji z mocami wszechświata. Każdy ze znaków nosił w sobie boską energię, gdyż był podarunkiem od boga Odyna.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria", Figurki" "Monety" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "Drewno, szkło, ceramika" - ok. 10-15 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Zbroje", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 10 do 30 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X