Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. WUL CPE177

Fenrir - Wikińska bransoletka z wilczymi głowami. Kolor srebrny.

Wspaniały wyrób, dla którego inspirację stanowiły dwa wikińskie znaleziska - bransoletka odnaleziona na szwedzkiej wyspie Gotlandii oraz wilczy amulet z Islandii.

Bransoletka ma formę otwartą, wykonana jest ze stopu metali (pewter). Ozdoba przeznaczona na nadgarstek o obwodzie około 16-23cm. Prosimy o podanie rozmiaru nadgarstka w uwagach do zamówienia.

Skandynawski Fenrir pochodził ze związku olbrzymki i boga Lokiego. Przepowiedziano, iż podczas ostatniej bitwy bogów (Ragnarok) pokona samego Odyna.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości stopu metali i nie zawierają niklu, ołowiu oraz innych pierwiastków szkodliwych.

Ciekawotka:

Według mitologii niekórych plemion tureckich i mongolskich wilk był czczony jako święte zwierzę. Powszechnie wierzono, iż ludzie są jego potomkami.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria", Figurki" "Monety" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "Drewno, szkło, ceramika" - ok. 10-15 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Zbroje", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 10 do 30 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X