Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. MS Vik28

Drzewo świata - Yggdrasil. Naszyjnik

Talizman przedstawiający nordyckie, mityczne drzewo świata - Yggdrasil. Gałęzie i korzenie drzewa łączą się ze sobą tworząc zamknięty krąg, nie mający początku ani końca. Obok drzewa widać boga Odyna pędzącego na koniu Sleipnirze, zaś na gałęzi przysiadły dwa boskie  - kruki Hugin i Munin ( myśl i pamięć).

Kosmiczne Drzewo to centrum wszechświata i całokształtu życia. Drzewo jest filarem podtrzymującym świat – jego gałęzie sięgają nieba a korzenie zanurzone są w wodach podziemi. Według mitologii germańskiej jesion Yggdrasil stanowił łącznik między sferami należącymi do ludzi, bogów i demonów. 

Odyn jest jednym z najważniejszych, nordyckich bóstw. To bóg mądrości i praojciec Świata. Jego koń Sleipnir posiadał 8 nóg i potrafił poruszać się po ziemi, po wodzie oraz w powietrzu.

Rzemień gratis.

Talizman jest dwustronny.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria", Figurki" "Monety" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "Drewno, szkło, ceramika" - ok. 10-15 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Zbroje", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 10 do 30 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X