Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. WUL TRU

Promocja!

Rumak - wikiński amulet runiczny. Mosiądz.

Wisiorek przedstawia krąg pokryty znakami runicznymi z galopującym pośrodku rumakiem.

Konie dla mieszkańców starożytnej i średniowiecznej Skandynawii spełniały nie tylko funkcje praktyczne - były wiernymi towarzyszami życia codziennego. Potrzegano je również jako łączników ze światem bogów.

Powszechnie wierzono, że koń chroni właściciela przed nieszczęściem, a wybrane osobniki przeznaczono do praktyk wróżebnych.

Ciekawostka:

Runa EHWAZ – Koń, Ruch. Litera E
To runa symbolizująca wzajemny związek człowieka i konia, oparty na współpracy, zaufaniu, szacunku i przyjaźni. Ehwaz wspiera wszelkie działania na rzecz grupy, klanu czy też rodziny, utrzymuje jej siłę oraz stabilność. Związana jest z siłą, prędkością, wiernością, oraz jednoczącą współpracą człowieka z naturą.
Jako talizman pomaga pomyślnie zrealizować podróż przez świat realny i duchowy, ułatwia wędrówkę dusz, wspiera wspólnotę.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "LARP", "Ekwipunek", "Drewno, szkło, ceramika", "Koszulki" - od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 1 do 20 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X