Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. CISZ KCEL

 Krzyż celtycki ze srebra, Ag 925. Krzyż słoneczny.

Piękny, misterny wisiorek z wizerunkiem celtyckiego krzyża wykonany w całości ze srebra. Krzyż został umieszczony na okręgu i w czasach przedchrześcijańskch oznaczał krzyż solarny.

Celtycki krzyż noszony w postaci talizmanu pomaga rozwinąć w sobie siłę i mądrość, żyć w zdrowiu i pewności siebie. Jako amulet chroni podczas wędrówek duszy, strzeże przed tchórzostwem i niebezpieczeństwem.

Celtowie wierzyli, iż symbol ten rozbudza w nich nadnaturalne zdolności i chroni wojowników w trakcie walki. Krzyż oznaczał również skrzyżowanie dróg, które postrzegane było jako miejsce magiczne. Z tego powodu druidzi czy też szamani celtyccy nosili ten znak w celu ułatwienia kontaktu z zaświatami.

Do wisiorka dodajemy skórzany rzemyk.

Ciekawostka:

Krzyż w starożytności był to znak solarny ukazujący związek Niebia i Ziemi oraz człowieka i Wszechświata, pojawiający się niezwykle często w m.in. w religii Celtów i Słowian.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "LARP", "Ekwipunek", "Drewno, szkło, ceramika", "Koszulki" - od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 1 do 20 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X