Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. WUL CPE181

Promocja!

Celtycki węzeł życia - replika I wiek. Triskelion

Niesamowita replika symbolu pochodzącego z Galii z ok. I wieku. Prawdopodobnie należał on do części uprzęży konia, który w świecie celtyckim był zwierzęciem kultowym.

Reprodukcja talizmanu powstała w oparciu o materiał muzem celtyckiego w Irlandii.

Prawa autorskie do zdjęcia: The Celtic & Prehistoric Museum, Ireland

 

Starożytni Celtowie za pomocą znaku triskeliona chronili się przed nieszczęściem. Jako talizman pomagał  spełnić wszelkie pragnienia i wydobyć wewnętrzną mądrość.

Potrójna spirala jest również symbolem potrójnej Bogini (dziewicy, matki i staruchy) i nierozerwalnie łączy się z cyklem – narodzin, śmierci oraz zmartwychwstania.

Wisiorek jest jednostronny. Dodajemy rzemień gratis.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości stopu metali i nie zawierają niklu, ołowiu oraz innych pierwiastków szkodliwych.

Istnieje możliwość zamówienia wisiorka wykonanego w całości ze srebra. Zapytania prosimy kierować na adres e-mail - kontakt_USUN-MNIE@onegdaj.com.

Ciekawostka:

Spirala potrójna – jest obecna w sztuce celtyckiej od kilku tysięcy lat, czego doskonały przykład stanowi komora w megalicie znajdującym się w Newgrange w Irlandii, we wnętrzu której promień słońca wpada raz do roku podczas zimowego przesilenia.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria", Figurki" "Monety" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "Drewno, szkło, ceramika" - ok. 10-15 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Zbroje", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 10 do 30 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X