Onegdaj

Polecane Przeglądaj

nr kat. WUL CPE34

Promocja!

Celtycki krzyż - pozłacany, dwustronny talizman

Wyjątkowy, pokryty warstwą złota wisiorek, który przedstawia wpisany w koło celtycki krzyż.

Celtowie wierzyli, iż symbol ten rozbudza w nich nadnaturalne zdolności i chroni wojowników w trakcie walki. Krzyż oznaczał również skrzyżowanie dróg, które postrzegane było jako miejsce magiczne. Z tego powodu druidzi czy też szamani celtyccy nosili ten znak w celu ułatwienia kontaktu z zaświatami.

Celtycki krzyż noszony w postaci talizmanu pomaga rozwinąć w sobie siłę i mądrość, żyć w zdrowiu i pewności siebie. Jako amulet chroni podczas wędrówek duszy, strzeże przed tchórzostwem i niebezpieczeństwem.

Dodajemy rzemyk gratis.

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości stopu metali i nie zawierają niklu, ołowiu oraz innych pierwiastków szkodliwych.

Ciekawostka:

Krzyż w starożytności był to znak solarny ukazujący związek Niebia i Ziemi oraz człowieka i Wszechświata, pojawiający się niezwykle często w m.in. w religii Celtów i Słowian. Koło jest jednym z najstarszych symboli makrokosmosu i mikrokosmosu oraz połączenia ludzkiej świadomości z kosmiczną Jaźnią. Reprezentuje wszystko to, co niezmienne, nieskończone, bez wyraźnego końca i początku. Znajdujący się pośrodku krzyż dzieli wszechświat na cztery strony oraz wiąże się z cyklem czterech pór roku i czterech faz księżyca.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Działy "Biżuteria", Figurki" "Monety" - w zależności od dostępności produktu od 1 do 10 dni roboczych + czas dostawy.

Działy "Wyroby z rogu i żelaza", "Drewno, szkło, ceramika" - ok. 10-15 dni roboczych + czas dostawy

Działy "Broń historyczna", "Zbroje", "Wyroby skórzane" - produkty ręcznie kute lub szyte na zamówienie - od 10 do 30 dni roboczych ( w zależności od ilości zamówień) + czas dostawy.

Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie dostawy, prosimy o informację w uwagach do zamówienia, bądź o kontakt mailowy.

Promocje Przeglądaj

Nasza strona korzysta z plików cookies. Potrzebne są one do celów statystycznych oraz aby dostosować stronę do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Użytkownik ma możliwość zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.X